Правила користування сайтом

https://ukrainakazok.com.ua/ — це веб-сайт, що надає можливість знайомитися з казками України, належить Гродаській організації «Хендс» (надалі – Організація), що реалізує проєкт.

Ці Умови користування (далі «Умови») визначають положення, за якими ukrainakazok пропонує вам доступ до користування сайтом (далі — Сайт), і супутніми послугами, що надаються ukrainakazok («Послуги»).

Використовуючи Сайт ви підтверджуєте, що прочитали та зрозуміли наступні умови, а також погоджуєтеся їх дотримуватися. Якщо в будь-який час ви не згодні з цими умовами, будь ласка, негайно припиніть використання ukrainakazok.

Загальні положення

Положення цих Правил поширюється на всіх Користувачів Сайту, незалежно від цілей його використання.

Користувач гарантує, що при використанні Сайту не здійснює і не буде здійснювати будь-яких дій, спрямованих на обхід технічних засобів захисту від несанкціонованого використання Сайту, перегляду/ прослуховування, копіювання Матеріалів, а також будь-яких інших дій, спрямованих на зміну функціональних характеристик, дестабілізацію роботи Сайту.

Використання Користувачем Сайту, будь-яких його послуг, означає беззастережну згоду Користувача з усіма положеннями цим правил. У разі незгоди Користувача з будь-якою з умов правил, Користувач зобов’язаний відмовитися від подальшого використання Сайту.

Організація має право проводити модерацію всіх матеріалів, розміщених Користувачами на Сайті, тобто стежити за вмістом цих матеріалів і, в разі необхідності, на власний розсуд, без попередження і пояснення причин видаляти або переміщати їх. Організація не приймає на себе відповідальності за жодні наслідки дій, скоєних в рамках процедури модерації.

Користувач погоджується з тим, що Організація має право на власний розсуд і без попереднього або наступного повідомлення Користувача і пояснення причин обмежувати або блокувати доступ до Сайту або вживати інших заходів щодо Користувача, який порушив умови цих Правил, або норми чинного законодавства, або охоронювані законом права третіх осіб у разі надходження від них мотивованої скарги.

Організація має право застосовувати будь-які заходи, що не суперечать чинному законодавству, з метою недопущення несанкціонованого доступу до Сайту, дестабілізації роботи Сайту та інших дій, що можуть порушувати права і законні інтереси Сайту, Організації і/або правовласників прав на Матеріалів.

Забороняється використовувати Сайт для завантаження, публікації, обміну або передачі будь-якого контенту, який є: незаконним, образливим, загрозливим, шкідливим, непристойним, образливим, наклепницьким тощо.

На Сайті забороняється займатися діяльністю, яка може поширювати будь-які комп’ютерні віруси, шкідливі програми або інші програми, файли або код, призначені для переривання, знищення, отримання доступу або обмеження функціональності будь-якого комп’ютерного програмного або апаратного, або телекомунікаційного обладнання.

На Сайті Забороняється розповсюджувати, публікувати, ділитися або передавати будь-який контент або інші матеріали з використанням Сайту, які є або містять в собі небажану рекламу, рекламні матеріали, опитування, спам, небажану пошту або інші небажані масові або дублюючі повідомлення.

Забороняється використовувати Сайт в будь-яких цілях, окрім особистого некомерційного використання, без попередньої письмової згоди Сайту.

Користувачі мають можливість залишати коментарі на Сайті, дотримуючись при цьому таких правил:

 1. в коментарях заборонено залишати посилання не по темі, які не мають ніякого відношення до Сайту або діяльності Організації;
 2. заборонена реклама своїх проектів, каналів YouTube без погодження з Сайтом, такі повідомлення будуть розцінюватися, як спам;
 3. заборонені політичні суперечки;
 4. заборонено провокувати користувачів, а також ображати користувачів і Сайт;
 5. заборонено вести комерційну діяльність на Сайті, в тому числі публікувати повідомлення з пропозицією платних послуг;
 6. заборонені коментарі, що розпалюють нетерпимість і ненависть, що містять нецензурні вислови, прямі або непрямі образи за національністю, релігійною та іншими ознаками.

Організація має право в будь-який час на свій розсуд припиняти, обмежувати або припиняти доступ Користувача до Сайту, в тому числі, але не виключно, у випадку порушення Користувачем умов цих Правил, чинного законодавства, що застосовується до Правил, а також в разі, якщо у Організації є підстави вважати дії Користувача недобросовісними, спрямованими на порушення працездатності Сайту і/або такими, які можуть привести до порушення прав, законних інтересів Сайту, Організації і/або правовласників Матеріалів, завдати шкоди їх діловій репутації тощо.

Конфіденційність

Сайт збирає особисту інформацію, яку користувач добровільно надає сайту. Особиста інформація, яку збирає сайт, залежить від контексту взаємодії користувачем з Сайтом. Особиста інформація, яка збирається, може включати наступне:

Особиста інформація, надана користувач, в тому числі, імена; номери телефонів; адреси електронної пошти та іншу подібну інформацію.

Сайт збирає певну інформацію, коли ористувач відвідує, використовує чи переміщується на Сайті. Ця інформація не розкриває особистість користувача, але може включати інформацію про пристрій і його використання, операційну систему, мовні налаштування, URL-адреси переходу, назву пристрою, країну, місцезнаходження , інформацію про те, як і коли уористувач використовує Сайт та іншу технічну інформацію що потрібна для внутрішньої аналітики та звітності.

Інформація, яка збирається, може включати:

 • Дані журналу та використання.
 • Дані пристрою.
 • Дані про місцезнаходження.

Персональні дані

Організація для виконання положень Правил та надання Користувачам доступу до Сайту обробляє їх Персональні дані відповідно до положень цього розділу Правил.

Правова основа для використання таких даних: Законні інтереси, згода Користувача, що надається безумовно у випадку залишення та/або зазначення персональної інформації при використанні Сайту.

Організація cуворо дотримується вимог законодавства України в сфері захисту персональних даних. Організація гарантує, що зібрана Персональна інформація є необхідною і достатньою для досягнення цілей збору і обробки, викладених в цих Правилах.

Організація здійснює збір і обробку Персональної інформації для реалізації Законних інтересів та/або в наступних цілях:

 1. надання Користувачеві доступу до Матеріалів, а також інформаційного обслуговування Користувача;
 2. поліпшення якості роботи Сайту, зручності його використання;
 3. зв’язок з Користувачем, в тому числі надсилання повідомлень, запитів та інформації, що стосуються використання Сайту, а також обробка запитів Користувача;

Користувач погоджується з тим, що Організація в процесі обробки персональних даних має право здійснювати з персональними даними наступні дії: збір, систематизацію, накопичення, зберігання, використання, передачу третім особам, в тому числі за межі України, знищення та інші необхідні дії в цілях виконання Правил і користування Сайтом. Водночас ми запевняємо вас, що Організація не буде розголошувати номери телефонів й адресу проживання Користувачів, навіть якщо така інформація буде за вашою ініціативою зазначена. Але Організація звертається з проханням до Користувачів утриматися від розголошення такої інформації, а так само Організація не запитує й не збирає жодної платіжної інформації або даних паспорту чи інших офіційних документів.

Збір Персональної інформації Користувача здійснюється Організацією автоматично, при використанні Сайту.

Персональні дані та інформація Користувачів зберігаються виключно на електронних носіях і обробляються з використанням автоматизованих систем, за винятком випадків, коли неавтоматизована обробка персональних даних необхідна в зв’язку з виконанням вимог законодавства.

Користувач має право надіслати запит Організації інформацію про умови надання доступу до його Персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані.

Організація застосовує розумні і достатні заходи для захисту Персональної інформації Користувачів від випадкової втрати або знищення, від незаконної обробки, в тому числі незаконного знищення або доступу до персональних даних.

Право інтелектуальної власності

Користувач визнає і погоджується з тим, що будь-який контент, дані, програми, відео, програмне забезпечення, доступні на Сайті (далі «Вміст Сайту»), належать Організації, партнерам Організації, і захищені чинними законодавчими актами про авторське право, знаки для товарів та послуг, патенти і комерційну таємницю, та міжнародними договорами. Користувач погоджується з тим, що не будете копіювати, відтворювати, передавати, змінювати, перекладати, публікувати, транслювати, виконувати, демонструвати, продавати або поширювати Вміст Сайту, за винятком випадків, передбачених цими Правилами. Користувач не має права видаляти або змінювати будь-які позначення авторського права або інші повідомлення, які розміщено на будь-якому матеріалі Сайту. Ви не маєте права привласнювати, поширювати, продавати, переробляти будь-який Вміст Сайту або використовувати Вміст Сайту в комерційних цілях.

Зміна цих Правил

Організація зберігає за собою право на свій розсуд змінювати, виправляти, додавати або видаляти частини цих Правил шляхом розміщення оновленої версії Правил за адресою: https://ukrainakazok.com.ua/pravyla-korystuvannya-sajtom/. Продовження використання Сайту Користувачем після внесення змін і/або доповнень до цих Правил означає прийняття і згоду Користувача з такими змінами та/або доповненнями.

Ці правила так само, як і зміни до них, набувають чинності з моменту їх розміщення на сайті https://ukrainakazok.com.ua/

Окремі сторінки Сайту (проєкти) можуть містити окремі правила користування, прохання уважно ознайомитися з ними перед початком користування. Користувач може знайти спеціальні правила користування у відповідних розділах Сайту щодо окремих проєктів.